FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2013. gada 28. martā 12:00 

Seminārs par Boloņas procesu (0)

Latvijas Studentu apvienība (LSA)16. aprīlī organizē semināru par Boloņas procesu ar mērķi iepazīstināt studentus ar vienotas Eiropas augstākās izglītības telpas konceptu, idejām un attīstības tendencēm. Pieteikties semināram var līdz 11. aprīlim studenti, kuri gatavi iesaistīties augstākās izglītības jautājumu risināšanā.

Boloņas process ir visaptverošākā izglītības kustība pasaulē, kuras mērķis ir izveidot vienotu augstākās izglītības telpu, nodrošinot vienlīdz kvalitatīvu izglītību, vienlīdzīgas mobilitātes, izglītības atzīšanas, sociālās iespējas visiem Boloņas procesa dalībvalstīs studējošajiem, tādēļ ir svarīgi zināt par savām iespējām un izmantot tās.

Semināra laikā studenti varēs iepazīt Boloņas procesa ideju, praktisko pielietojumu un to, ko no Boloņas procesa var iegūt ikviens students, kā arī ar to, kas gada laikā paveikts gan pie mums Latvijā, gan citur Eiropā. Boloņas procesa eksperti iepazīstinās gan ar teorētisku informāciju un jaunākajiem faktiem, gan semināra otrajā daļā būs iespēja teorētiskās prasmes pielietot interaktīvos uzdevumos.

Savās zināšanās dalīsies projekta „Boloņas procesa nacionālie eksperti 2011 - 2013” eksperti – ilggadējas Latvijas augstākās izglītības nozares autoritātes un studentiem draudzīgi profesionāļi:

 Andrejs RAUHVARGERS - Latvijas Rektoru Padomes ģenerālsekretārs, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesors;
 Uldis SUKOVSKIS - Rīgas Tehniskās universitātes mācību prorektors, profesors;
 Baiba RAMIŅA - Akadēmiskās informācijas centra direktore;
 Asnate KAŽOKA - Eiropas Studentu apvienības (ESU) kvalitātes novērtēšanas ekspertu loka vadītāja.

Par projekta „Boloņas procesa nacionālie eksperti, Latvija, 2011-2013” īstenošanu un aktualitātēm stāstīs projekta koordinatore – VIAA ES Mūžizglītības programmas departamenta Erasmus nodaļas vadītāja vietniece Antra Meņģele.

Seminārs norisināsies Rīgas Biznesa skolā (Skolas iela 11) un uz to ir aicināti studējošo pašpārvalžu pārstāvji, interesenti un ikviens, kuru interesē paplašināt redzes loku par augstākās izglītības procesiem. Īpaši šis seminārs būs noderīgs augstskolu un fakultāšu studējošo pašpārvalžu akadēmisko virzienu pārstāvjiem, studentu pārstāvjiem augstskolu institūcijās – Senātā, Domē un citās. Pieteikties semināram var līdz 11. aprīlim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu. Iepazīsties ar semināra programmu!

Semināru organizē Latvijas Studentu apvienība ar Eiropas Komisijas atbalstu projekta „Boloņas procesa nacionālie eksperti 2011 - 2013” ietvaros.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Latvijas Studentu apvienības projektu vadītāju Asnati Kažoku (asnate.kazoka@lsa.lv).

Autors: Sintija Segleniece  Apskatīt komentārus »

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Maijs, 2024 »

POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva