FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2011. gada 23. maijā 21:00 

Studenti pret pasniedzējiem (1)

Fizmatdienu ietvaros  5. maijā plkst. 17:00, tepat, Zeļļu 8 pagalmā, pie Fizikas un matemātikas fakultātes, norisinājās  sacensības „Studenti pret pasniedzējiem”. 

Šāda veida mērošanās spēkiem notiek gandrīz katru gadu un šoreiz pasniedzēji ar studentiem sacentās virves vilkšanā. No pasniedzēju vidus tika izvirzīti 10 drosmīgākie, aktīvākie un spēcīgākie pasniedzēji, savukārt studentus pārstāvēja desmit braši tēva dēli, starp kuriem bija arī Datorikas fakultātes studenti, kas neatteicās no iespējas pierādīt savus spēkus.

Plkst 17:00. notiek kārtīga iesildīšanās. Pasniedzēji pamazām gatavojas gaidāmajam pārbaudījumam gan fiziski, gan morāli. No viņiem neatpaliek arī studenti. Kārtīgi izstaipoties un visus savus spēkus sakoncentrējot uz paveicamo misiju, abas puses jau ir gandrīz gatavas mēroties spēkiem. Vēl tikai atliek uzvilkt baltos darba cimdus, lai no lielās piepūles rokas paliktu veselas un taktiski sastāties pie virves, lai dotu maksimālu triecienu pretiniekiem.
Vieta ir ieņemta, virve satverta, atbalstītāji gatavi uzmundrināt, vēl tikai jādod starts un sacensības var sākties. 

Pirmais mēģinājums. Tiek dots starts un abas puses ķeras pie grūtā uzdevuma. Studenti ir vienoti un tiklīdz tiek izteikts starts, viņi saņemas un visu savu spēku koncentrē uz veicamo uzdevumu un, izsakot skaļi „reizē”,  mērķtiecīgi, pamazām velk pretiniekus pāri atzīmes līnijai.

Arī pasniedzēji neatpaliek un, viens otru uzmundrinot, turas pretī apņēmīgajiem studentiem.

Cīņa ir patiesi sīva, tomēr studenti izrādās pārāki - 1:0 studentu labā.

Kā jau katrā godīgā cīņā, bez revanša mača neiztikt, un visi 20 dalībnieki pamazām sakopo spēkus otrajam mēģinājumam. Skatītāji  ir sajūsmā.

Otrais mēģinājums. Abas komandas apmainās pusēm, ieņem vietas un spēcīgi satver virvi. Pasniedzēji entuziasma pilni parādīt studentiem, ka viņi tomēr ir spēcīgāki,  savukārt studenti uzvaras spārnoti gatavi pierādīt savu pārākumu arī šajā raundā. Tiek dots starts un cīņa var atsākties.

Studenti, izmantojot iepriekšējo taktiku, sparīgi cīnās, arī pasniedzēji  ir neatlaidīgi. Cieši satvēruši virvi,  vīri cīnās. Studenti ir spēcīgi, arī pasniedzēji nav ar pliku roku ņemami, un tomēr studenti izrādās pārāki- sīvā cīņā viņi uzvar.

Gan dalībnieki, gan skatītāji ir iekarsuši. Tiek izlemts par vēl vienu raundu.

Trešais mēģinājums. Pasniedzēji ir sasparojušies cīnīties vēl vairāk kā iepriekš, studenti jūtas droši, divas reizes uzvarēja  -  arī trešo uzvarēs. Tomēr viss nav tik vienkārši. Pasniedzējiem nāk talkā doktoranti.  Visi saprot, ka šis būs īpašs raunds, studenti jūtas nedaudz izsisti no sliedēm, bet joprojām apņēmīgi, savukārt pasniedzējiem pieplūst jauns spēks, un viņi ir gatavi sevi pierādīt. Tiek dots starts un viss var sākties.  Abas puses neatlaidīgi cīnās. Studenti ir pārliecinoši, tomēr šoreiz pasniedzēji izrādās spēcīgāki un uzvar.  

Aizraujošas sacensības. Skatītāji ir sajūsmā. Studenti apmierināti 2:1, viņi ir uzvarējuši pasniedzējus. Pasniedzēji priecīgi par pēdējā raunda uzvaru un lieliski pavadītu laiku. Visi šķiras kā draugi. Pulkstenis jau gandrīz seši un aktīvākie fizmati steidzas uz nākamo Fizmatdienu pasākumu „Personību vakaru”. 

P.S. Ar nepacietību gaidīsim šīs sacensības arī nākošgad!

Autors: Aleksandra Fjodorova  Apskatīt komentārus »

Balsis: 2, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Februāris, 2024 »

POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123
4567 

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva