FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2007. gada 3. oktobrī 18:15 

UNESCO LNK Konkurss studentiem – "Tehnoloģiju reklāma – to var ikviens!" (1)

UNESCO Latvijas Nacionālā komisija izsludina konkursu studentiem, kurā jāizveido reklāmas materiāls kādam savas augstskolas pētnieciskajās iestādēs radītam produktam.


Konkursa mērķi
:
• veicināt jauniešu interesi par zinātni un tehnoloģijām
• popularizēt Latvijas pētniecisko institūtu darbību un sasniegumus.
• attīstīt studentu prasmi patstāvīgi veikt pētījumus atsevišķās zinātnes mārketinga jomās un izstrādāt idejas tehnoloģijas reklāmām.

Konkursa uzdevums:
Komandai:
1. iepazīties ar savas augstskolas pētnieciskajos institūtos, laboratorijās vai citās saistītās pētnieciskās iestādēs pēdējos 5 gados radītajiem produktiem, pakalpojumiem, tehnoloģijām, kas jau ir guvuši pielietojumu tautsaimniecībā vai vēl tiek tikai tam gatavoti,
2. pēc savām interesēm izvēlēties vienu,
3. veikt izvēlētās inovatīvās tehnoloģijas iespējamā tirgus izpēti savā reģionā (iekļaujot īsu situācijas aprakstu reģionā un nozarē, iespējamo konkurentu īsu aprakstu un pamatojot patērētāju mērķgrupas izvēli – apjoms – līdz 2 lpp. datorrakstā),
4. izveidot īsu reklāmas materiālu (līdz 5 minūtēm - kā nelielu iestudējumu, video vai MS PowerPoint vai brīvi izvēlētā prezentācijas programmas formātā) par jauno produktu, pakalpojumu vai tehnoloģiju.

Konkursa dalībnieki:
Konkursā var pieteikties ikvienas Latvijas augstskolas studentu komanda 3 cilvēku sastāvā, bez vecuma ierobežojuma. Studenti var būt no dažādām augstskolām, studiju programmām un dažādos studiju līmeņos.

Konkursa norise:
27. septembris - Konkurss tiek izsludināts Pētnieku Nakts 2007 pasākuma ietvaros, kā arī tiek publicēts UNESCO LNK interneta mājas lapā www.unesco.lv/zinatne.
29. oktobris – noslēdzas komandu pieteikšanās.
01. novembris - UNESCO LNK mājas lapā tiek paziņoti apstiprinātie konkursa dalībnieki.
14. novembris – Rīgā notiek Konkursa noslēguma pasākums, un tā laikā Žūrija izvērtē sagatavotos pētījumus un reklāmas prezentācijas un nosaka uzvarētāju.

Balvā – uzvarētāju komandai – biļetes braucienam uz kādu no Eiropas zinātnes parkiem, pārējiem dalībniekiem – piemiņas veltes no organizatoriem un atbalstītājiem

Piedalīšanās:
Komandu pieteikumi ir jāiesūta pa e-pastu inga@unesco.lv vai arī pa pastu uz UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Sekretariātu Pils laukumā 4 – 206, Rīga LV 1050 ar norādi Studentu Konkursam.

Pieteikumā jānorāda:
Komandas nosaukums, dalībnieku vārdi, uzvārdi, pārstāvētās augstskolas un studiju programmas, pētījuma reģions (var būt dzīves vieta vai institūta atrašanās vieta), izvēlētā pētnieciskā institūta nosaukums (vēlams, arī adrese) un izvēlētās tehnoloģijas nosaukums jeb īss apraksts un vēlamā reklāmas prezentācijas forma.

Organizatori: UNESCO Latvijas Nacionālā komisija Atbalstītāji: LR Izglītības un zinātnes ministrija (Zinātnes, tehnoloģiju un inovāciju departaments) un Latvijas Pētnieku mobilitātes centrs

Autors: UNESCO LNK  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: konkurss, reklāma, UNESCO, zinātne
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 0, vidējais vērtējums: 0

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Jūnijs, 2024 »

POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva