FMOFSP portāls

Izvēlne

Meklēšana

Aptauja

Kā tiec galā ar sesijas stresiem?
Stresa nav!
Eju vakcinēties
Prokrastinēju
Trenēju ķermeni, ne prātu
Netieku :(

Rezultāti

Foto

2019. gada 21. februārī 12:16 

Janvārī paveiktais 2019 (1)

Fizmati uz ledus
Janvāris ir samērā kluss mēnesis, jo tajā mīt zilonis, kuru izliekamies, ka nevēlamies pieminēt, bet runājam par to visu laiku. Tomēr arī zem eksāmenu mestās ēnas Fizmatos bija manāma rosīšanās un gatavošanās jaunajam semestrim.
 
Janvāra atnākšana nozīme vienu lietu – klāt ir sesija. Un sesija nozīmē vienu lietu – mācību vakari. Akadēmiskā virziena vadītāja Andra mums šajā sesijā noorganizēja 3 mācību vakarus un, jā, tajos bija cepumi un tēja. Visiem, kas atnāca, bija iespēja sazubrīties semestra vielu, to iemācīt kādam citam, balstoties uz vājām atmiņām par kādu jau aizgājušu janvāri, vai priecāties par to, ka esi apzinīgs Fizmats, kurš mācās laicīgi un tagad mierīgu sirdi var tikai atkārtot.
 
Starp mācībām norisinājās arī FSP vadītāju sēde. Tajā tika apspriesta FSP darbība 2019. gadā, studiju maksas, vienošanās izpilde starp LU un LU SP, kā arī LSA Gada Balvas 2018 nominantu izvirzīšana, kas, atpakaļ skatoties, laikam nav bijusi tik veiksmīga, ņemot vērā, ka 10 no 13 apbalvojumiem savāca RSU. Neviens, protams, nesaka korupcija, bet... (joks, joks)
 
Nākamais notikums janvāra darbu sarakstā bija 2. valdes sēde. Tajā tika pārrunāta pārvākšanās uz jauno Zinātņu māju, Kaspara organizētais Statēģiskais seminārs, Propagandas virziena sēdes nepieciešamība, FMOF statūti Andras vadībā, saliedējošais pasākums “Ejam slidot!”, kā arī – kā visiem sokas ar sesiju.
 
Pēc tam sekoja valdes tikšanās ar vadību, kur apsprieda jaunās mājas atklāšanu un apdzīvošanu, LUIS anketas un Skola ’19. Tomēr, kā jau ierasts, tiekoties ar vadību, svarīgākais ir kūka. Šoreiz bija sagādāts napaleons, vai vismaz tā radinieks, par ko sakām paldies vadībai!
 
Ja jau gadiem esi skatījies uz kādu štelli aizsimtajā un domjājis “jā, man to tiešām vajag!”, tava iespēja piepildīt šo sapni bija melnajā tirgū. Par makten augsto cenu – dažiem centiem – varēji iegādāties dažnedažādu Fizmatu parafernēliju, ko pārvākšanās procesā atrada Kaspars, Guna un Ernests un dāsni nesavāca līdzi uz jauno Zinātņu māju.
 
Uzreiz pēc maku iztukšošanas un sirds piepildīšanas ar ļoti nepieciešamām lietām dzīvē sekoja 5. Gunas vadītā kopsapulce. Par spīti sesijai un visticamāk pateicoties tirgum, kopsapulce norisinājās kuplā skaitā (jūs zināt, ko jūs izdarījāt 2. kopsapulcē!). Priekšsēdētāja mūs informēja par svarīgākajām lietām, kas tuvojas, - Stratēģisko semināru, Fizmatdienām, pārcelšanos uz Zinātņu māju un Skola ’19. Tika apspriesta arī biedru piesaiste virzieniem. Par mēneša aktīvistu tika izvēlēta Kvēsele par viņas īpašo ieguldījumu Ziemassvētku balles norisē.
 
Sasaukuma pirmās virziena sēdes godu formalitātes dēļ ieņēma Propagandas virziena 1. sēde, kuru vadīja Linda. Tajā tika runāts par tuvojošo skolu izstādi Skola ’19, kā arī braukšanu uz skolām. Tika deleģēta arī JFS džemperu iegāde Martai K., pirmā kursa fiziķei.
 
Lai noslēgtu saspringto sesijas laiku un atvilktu elpu, Līva Fizmatiem un viņu draugiem teica: “Ejam slidot! Ar atlaidi! Jo esam Fizmati un viņu draugi!” Mēneša pēdējā dienā savācāmies un aizbraucām uz atpūtas kompleksu “Lido” izslidoties pēc sirds patikas. Cik zināms, dzīvei bīstamas traumas neviens pasākuma gaitā neieguva, par ko vienmēr esam pateicīgi.
 
Veiksmīgu visiem jauno semestri!

Autors: Linda Arāja  Apskatīt komentārus »

Atslēgvārdi: 2019, atskats, janvāris, paveiktais, SP
Ieteikt draugiemTweet this!

Balsis: 2, vidējais vērtējums: 5

Vārds: E-pasts vai web-lapa:

 

« Marts, 2024 »

POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Fizmatu blogi

VR Pasākumiem – virtuālās real..
Lai nebūtu pārpratumu, uzreiz saku, ka šis ierakst.. (09.06)
Spēks un Jauda 2017 un ūdrs. F..
Superjaukās piedzīvojumu sacensības jau 6. reizi. .. (09.04)
Par 30 dienu rakstīšanu un nos..
Es vēl esmu dzīvs! Tas, ka no manis kādu laiku ir .. (30.03)
#6 – Domājot par krūšgaliem (A..
Cienījamās Dāmas! Ceru, ka jums ar šo jautājumu vi.. (26.03)
Amatiera padomi garo distanču ..
Ja tu spēj pusi dienas pavasara talkā vākt gružus .. (25.03)

Iz arhīva