Saskatu vairāk problēmu nekā ieguvumu :(
Dod datoram fizmata smadzenes un dators izdzers visu alu...
Nu tas varbūt izklausās negatīvi, bet patiesība ir tāda, ka neviena tehnoloģija nav ļauna vai laba, visu nosaka tās pielietojums... Iedomājies kādus brīnumus kopš einsteina nāves būtu izdomājušas viņa digitalizētās smadzenes. Vai arī variants tāds, ka paņemam vienu mega gudru cilvēku, kas savas zināšanas var labi nodot paarējiem (tjipa pasaules labākais skolotajs), tādad ņemam un digitalizējam šāda cilveka apziņu, pavairojam to un mums ir vesela armija ar mega učukiem...
Skaidrs, ka spechiem taads projekts ir milziigs izaicinaajums un dod arii motivaaciju (saakot ar pasaules slavu un Nobela preemiju un beidzot ar "to live forever life"). Ja to izdotos iebarot kaadam miljardierim, tad ar shaadiem peetiijumiem vareetu arii nopelniit $$$; turklaat - ja neizdosies to realizeet, tad nebuus gruuti attaisnoties. Vajadzeetu tikai padomaat - ko dariit, ja tas peekshnji IZDODAAS (jo tad vareetu sanaakt riktiigi meesli)?
Zinaatne attiistaas, bet cereesim , ka pagaidaam veel ne tik strauji. Bet uz doto briidi tas izklausaas peec slima sunja murgiem.
Man šķiet, ka dzimšanas-miršanas mehānisms lielā mērā pastāv, lai sabiedrības pārstāvjiem nerastos apnikums uz dzīvi kā tādu. Katrs jauns cilvēks nāk ar krietnu devu entuziasma.