ļoti interesants raksts. Gribētos redzēt to visu sistēmu.
man savukārt gribētos redzēt to kā uz kādu verķi spīdinot ar rūpnieciski izgatavotu prožektoru tovar dabūt to "nieka" 12 metru augstumā... Tjipa acīm redzamaisneticamais... mission imposible tiek realizēta dzīvē...
Arī man arī gribētos redzēt kā kaut vai ar prožektoru gaismu var izkustināt sērkociņu kastīti!!! ...acīm redzamais neticamais tiek realizēts dzīvē...
A seerkocinju kastiitei vajag saules baterejas piemonteet =p
visai tai sisteemai tachu var saules baterijas piemonteet.
A cik sver saules bačiņas... ???? :)
Un kā kompensēs Mēness un Saules gravitācijas ietekmi uz to balasta asteroīdu? Vai arī striķis varēs bišķi pastiepties, ja vajag?
A vai tas arii nav tas mehaanisms, kaa ar gaismu biida? Ja nee, tad es laikam pavirshi esu lasiijusi
Izskatās jau nenormāli pēc fantastikas. Bet nu - lai veicas.
lai nolaadeets tas tizlais lidmashiinas pilots, kas nepamaniis to strikji un vinjaa iepiisies.. bet ideja forsha :))
http://www.elevator2010.org/site/images/... http://www.elevator2010.org/site/images/... masa labākajiem fotoelementiem varētu būt 0,01 - 0,1 g/m^2, bet elektrībā tie var pārvērst līdz 30% gaismas enerģijas. Saule un Mēness nedaudz paraustīs visu sistēmu, bet tas būs nenozīmīgi ar spriegumu, ko radīs Zemes ggravitācija uz pacelšanās lentu.
He, tad jau jokojot par saules baterijiaam es nebiju taalu no patiesiibas...
Bez lidmashiinaam, kuras var ietriekties tai snjoree, veel ir milziigs daudzums maaksliigo Zemes pavadonju un veel daudzreiz vairaak dazhaadu kosmisko luuznju, kuriem, atskjiriibaa no pavadonjiem, pat orbiitas nav zinaamas.